نقشه های GIS شهر و شهرستان تهران

این محصول شامل نقشه های GIS شهر و شهرستان تهران در قالب ژئودیتابیس می باشد.

این پکیج برای اولین بار به صورت تخصصی در فروشگاه heremap.ir تهیه شده و استفاده از این نقشه ها جهت فروش در فروشگاه دیگه پیگرد قانونی دارد.

کاملترین نقشه های GIS شهرستان ها و حوزه های آبخیز کشور فقط در فروشگاه تخصصی heremap.ir

فرمت نقشه ها پس از خارج کردن از حالت فشرده (zip) در قالب ژئودیتابیس می باشد که فقط با نرم افزار ARC GIS قابل فراخوانی می باشد. جهت باز کردن نقشه ها سعی کنید از ورژن های سری ۱۰، ARC GIS استفاده کنید. این پکیج در ARC GIS 10.3 ایجاد شده است و قبل از بار گذاری به صورت کامل تست شده است.

فرمت: همه نقشه ها در قالب ژئودیتابیس می باشد. این محصول را از فروشگاه تخصصی heremap و یا فروشگاه زیر مجموعه آن GISRS SAT تهیه کنید. این محصول ممکن است در فروشگاه های غیر مرتبط و غیر تخصصی توسط افراد سود جو ارائه شده باشد. با توجه به تخصصی بودن داده ها مراقب باشید که از فروشگاه های سود جو و غیر تخصصی خرید نکنید. این محصول برای اولین بار در این فروشگاه ایجاد شده و برای خریداران پشتیبانی کامل را دارد.

لیست نقشه های GIS موجود در این پکیج

  • نقشه مدل رقومی ارتفاع شهرستان تهران با قدرت تفکیک مکانی ۱۲٫۵ متر ماهواره آلوس: دقت مکانی بالا این مدل رقومی ارتفاع باعث افزایش دقت نمایش عوارض و پردازش های رستری و تحلیل های مکانی آن شده است.
  • نقشه تابش خوشیدی رسیده به سطح زمین به صورت سالانه برای شهرستان تهران (WH/m2) این لایه جهت مکان یابی نیروگاهای خورشیدی و محاسبه تبریز و تعرق و … کاربرد های فراوانی دارد.
  • نفشه مدل رقومی ارتفاع با قدرت تفکیک مکانی ۲۷ متر در هر پیکسل ماهواره استر : شناخته شده ترین مدل رقومی ارتفاع و پوشش سراسری آن باعت کاربردی بودن این مدل رقومی ارتفاع شده است.
  • شبکه معابر شهر تهران و شهرستان تهران (این لایه یکی از کامل ترین شبکه معابر شهر تهران می باشد که بیش از ۹۶ درصد معابر را پوشش می دهد در پایگاه داده این شبکه معابر علاوه بر اسم معابر، درجه معبر، جهت حرکت و طول معبر هم مشخص شده است).
  • شبکه ریلی شهرستان تهران
  • نقشه موقعیت مساجد، ایستگاه های مترو و اتوبوس و مراکز خدماتی شهرستان تهران (بیش از ۹۰ درصد مراکز مورد نظر را پوشش می دهد)