کسب درامد از اولین سایت ارز دیجیتالی ایرانی

کسب درامد از اولین سایت ارز دیجیتالی ایرانی

سایت Xenhit.com : یک سایت ماینینگ دیحیتال با سیستم لیتوکس می باشد که ما شما را به سرورهای قوی خود وصل می کنیم و در ازای گرفتن قسمتی از سخت افزار شما شروع به حل معادلات می کنیم اما چون سیستم ما با ارسال بازدید یا Hit ترکیب شده است شما بازدید ها میبینید چه در ماین از سیستم چه در ماین از دستگاه.

شما می توانید در این دو قسمت اطلاعات کامل از ماین سایت Xenhi.com بدست اوردبد:
ماین ار طریق دستگاه ( ارتقا اکانت )
ماین از طریق سیستم و بدون سرمایه گذاری یا ارتقا

با خريد دستگاه درامد زايي Xenhit براحت مي توانيد درامد بالانس خود را در اکانت افزايش بديد و از سود ۵ تا ۱۵ درصدي بصورت ماهانه لذت ببريد استراتژي سرمايه گذاري و درآمد شرکت بسيار پيشرفته مي باشد شرکت از طريق بازارهاي جديد و نوظهور يا ارسال بازديد کننده جهت سايت ها درامد بالايي کسب ميکند.که اين درامد با شما عزیزان به اشتراک ميگذارد.

 

 

امروز توضیخاتی در مورد دستگاه ماینر می خواهیم بدهیم . در حال حاضز دستگاه در ۶ مدل هست که شکل ظاهری دستگاه در این ۶ مدل فرقی ندارد و همه انها دارای شکل ظاهری یکسانی هستند اما از پردازشگرهای متفاوتی در ان ها بکار رفته است .

تقسیم بندی ۶ نوع دستگاه به خاطر ۶ نوع اپگرید دستگاه می باشد . که دستگاه در ۶ لول مختلف با پردازش های متفاوت سودهای متفاوت میدهد.دستگاه با پردازش لینوکس و حل معادلات می تواند به شما پاداش متفاوتی بدهد که این پاداش ها در تایم های مختلف و با توجه به پردازش متفاوت است .

دستگاه های با قیمت بیشتر تعداد معادلات بیشتری درگیر می کنند و راحت تر می توانند معادلات به سرانجام برسونند . همانطور که می دانید کلا ماینر ها جهت حل معادلات باید به اینترنت وصل باشند و اگر اینترنت قطع باشد هیچ معادله ای حل نمی شود و هیچ سودی هم ندارد.

 

دستگاه Xenhit دارای ۶ سطح اپگرید متفاوت با مصرف برق در حد کابل اندروید و مصرف بسیار پایین اینترنت حدود ۱ گیگ در ماه می باشد .که شما با وصل کابل اندروید و تنظیمات وای فای براحتی می توانید در امد کسب کنید.

کاربران Xenhit.com جهت خرید دستگاه باید اکانت خود را به هر کدام از این ۶ سطح ارتقا داده تا بتوانند دستگاه دریاقت کنند.

۶ سطح اپگرید در پایین توضیح می دهم

 

شماره سطح اپگرید (نوع دستگاه ) مبلغ سرمایه گذاری به تومان جهت خرید دستگاه میزان سود دهی تضمین شده در ماه موجودی ماین شده دستگاه
سطح ۱ ۱٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان ۵٫۰ تا ۱۵ درصد Xhit
سطخ ۲ ۳٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان ۵٫۵ تا ۱۵ درصد Xhit
سطح ۳ ۵٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان ۶٫۰ تا ۱۵ درصد Xhit
سطح ۴ ۷٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان ۶٫۵ تا ۱۵ درصد Xhit
سطح ۵ ۱۱٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان ۷٫۰ تا ۱۵ درصد Xhit
سطح ۶ ۱۵٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان ۷٫۵ تا ۱۵ درصد Xhit

تفاوت ماینر های Xenhit با دیگر ماینر ها:

 • مصرف برق در حد کابل اندروید
 • سود تضمین شده حداقل ۵ درصد در ماه
 • بدون سر و صدا
 • بدون بو
 • طراحی کاملا ایرانی
 • پشتیبانی ۲۴ ساعت
 • نقد شوندگی راحت موجودی
 • سرعت بالا در انتقال موجودی
 • گارانتی دستگاه
 • ارسال دستگاه مجدد در صورت سوختگی با هزینه بسیار پایین
 • تنظیمات و ماین ساده

دوستان این سایت واسه کسب درامد خیلی عالی هستش و چندین روش واسه کسب درامد داره همچنین این سایت در سایت در ستاد ساماندهی – مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال ثبت شده است.

جهت ثبت نام در این سایت کلیک کنید.